TAGASISIDE

 

Käisin kulmude püsimeigi koolitusel. Koolitust valides oli minu jaoks väga oluline, et tegemist oleks individuaalkoolitusega, et saaksin kogu koolitaja tähelepanu. Olen väga, väga rahul. Koolitus oli väga põhjalik.
03-04-2023
Triin
Läbisin 5 päevase Täiuslik ripsmetehnik 3in1 ja ei ole veel kokku puutunud nii super koolitajaga nagu Valeria Mamontova. Ülimalt soe vastuvõtt ja koolitused olid väga sisukad ja õpetlikud :) Soovin kindlasti!
14-01-2021
Raidi Guske
Olen läbinud Valery Lash and Brow salongis kaks koolitust (2in1 kulmude unikaalne koolitus ning Suhkrupasta depilatsiooni koolitus). Jäin väga rahule nii koolitajate kui koolitustega. Koolitused olid väga sisukad/informatiivsed ning hasarti tekitavad. Kiidan!
15-06-2020
Helena
Я прилетела из Германии и прошла курсы бровиста, курсы по перманент бровей и наращивание ресничек у самого лучшего мастера Валерии. Она действительно самый настоящий профессионал своего дела. Она так замечательно всё объясняет и показывает, приводит примеры из своей практики. Я получила достаточно знаний для того, чтобы начать свой профессиональный путь в мире красоты и я на столько счастлива, что обучалась именно у Валерии. Девочки, если хотите начать творить красоту, советую только эту школу. Теперь я начинающий мастер в Германии и я знаю точно, что сдесь такую школу и такого мастера не найдёшь!
30-04-2020
Olga Loskutov

Olen volüümripsmetega alati väga väga rahule jäänud, ripsmed on tihedad ja püsivad kaua peal. Suur pluss on see, et Valeria teeb oma tööd kiiresti, kuid korralikult. Ma ei vahetaks vist kunagi oma ripsmetehnikut kellegi teise vastu!! ?

30-04-2020
Helen

Olen läbinud 2 koolitust Valis Academy tublide koolitajate juures(kulmutehnik ja fluffy volume). Mõlemad koolitused olid väga põhjalikud, hästi sisukad ja antsid suurepärased teadmised edaspidiseks.

30-04-2020
Marje Veider